Ana içeriğe atla

Yeni Ses Gruplarına Göre Yeniden Tasarlanan "Okuma Yazma Öğreniyorum" yayınlandı


   Bilindiği üzere okuma yazma öğretiminde bu eğitim-öğretim yılından itibaren geçerli olmak üzere bazı değişiklikler yapıldı. Bu değişikliklerin başında "ses grupları" geliyor.  Yapılan değişikliğe göre ses grupları aşağıdaki şekildeki gibi olacaktır:

1. GRUP: ELAKİN
2. GRUP: OMUTÜY
3. GRUP: ÖRIDSB
4. GRUP: ZÇGŞCP
5. GRUP: HVĞFJ

   Ayrıca kullanılacak olan font TTKB Dik Temel Abece fontu olarak belirlenmiştir.

   Biz de NIAYS Mobile Soft. olarak yoğun bir çalışmanın ardından nihayet TTKB Dik Temel Abece fontununu kullanıldığı ve yeni ses gruplarına göre yeniden tasarlanan "Okuma Yazma Öğreniyorum" Android uygulamamızı yayınlamış bulunmaktayız.

   Uygulamayı indirmek için lütfen aşağıdaki resme tıklayınız.


   Tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize yararlı olması dileklerimizle...

okuma yazma öğreniyorum niays

Yorumlar

 1. Yeni hali çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Neden ı phone cihazlara indirilmiyor iOS uygulaması da olmalı bence

  YanıtlaSil
 3. Neden ı phone cihazlara indirilmiyor iOS uygulaması da olmalı bence

  YanıtlaSil
 4. Uygulamanın IOS sürümü var mıdır? Yoksa henüz yayınlanmadı mı?
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Tüm bilgiler gerçekten iyi ve bazı iyi anlayışlar mevcuttur. Daha fazla tıklama yapmak için sabırsızlıkla bekleniyor.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI   Bu sayfa, uygulamalarımızın kullanım koşulları ile kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve açıklanması ile ilgili politikalarımız hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirmeyi amaçlar. Uygulamalarımızı kullanmayı seçerek kullanım koşullarımızı, bu “Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası”na göre bilgilerinizin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Topladığımız kişisel bilgiler hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanılır. Bilgilerinizi bu metinde açıklanan durumlar dışında kullanmayacağız veya kimseyle paylaşmayacağız.
   Bu metinde yer alan bilgiler ve şartlar NIAYS mobile soft. tarafından geliştirilen ve yayınlanan tüm uygulamalar için geçerlidir. NIAYS mobile soft. tarafından üretilen “Okuma yazma öğreniyorum”, “Matematik Öğreniyorum 1. Sınıf” ve “Preschool Teacher (Okul Öncesi Öğretmeni)” reklam destekli ve uygulama içi satış özelliğine sahip ücretsiz mobil uygulamalardır.Bunlardan, Preschool Teacher (Okul Öncesi Öğr…

Android Uygulamalarını Akıllı Tahtada / Bilgisayarda Kullanmak

Son zamanlarda kullanıcılarımızdan "Okuma yazma öğreniyorum" uygulamasının akıllı tahtada veya bilgisayarda kullanılıp kullanılamayacağına ilişkin çokça mail alıyoruz. Kullanıcılarımızın bu sorusuna bir yanıt vermek ve işlerini kolaylaştırabilmek adına bu yazıyı yazma gereği duyduk.

   Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki "Okuma Yazma Öğreniyorum", "Matematik Öğreniyorum 1. Sınıf" ve "Okul Öncesi Öğretmeni" adlı uygulamalarımız Android işletim sistemi için tasarlandığından doğrudan bilgisayarlarda çalıştırılamazlar. Çünkü bilgisayarlar günümüzde Android işletim sistemini değil Windows, Linux gibi işletim sistemlerini kullanmaktadırlar;

ancak Android uygulamalarını bilgisayarda / akıllı tahtada kullanabilmenin bir yolu var:Bluestacks

   Bluestacks adlı program için "Bilgisayarın içindeki tablet" diyebiliriz. Bu programı kurup çalıştırdığınızda bilgisayarınızın ekranında bir tablet görünür. Siz de bu tablete tıpkı gerçek telefon veya tabl…

HepTeknoloji.net yayında...

HepTeknoloji.net teknoloji, gündem, eğitim, programlama, blog ve daha fazlası ile yayında.
HepTeknoloji.net'i takip ederek teknolojik gelişmelerden ve gündemden haberdar olabilir, eğitimle ilgili içeriklere ve haberlere ulaşabilir; programlama dersleri ve yazıları ile programlama konusunda kendini geliştirebilir; çeşitli konularda yazılmış blog yazılarını keyif alarak okuyabilirsiniz.
HepTeknoloji.net - İnternet Yayıncılığında Yeni Bir Soluk...