Ana içeriğe atla

Okuma Yazma Öğretiminde Yeni Ses Grupları Belli Oldu

Milli Eğitim Bakanlığı, bugün (18.07.2017) yeni öğretim programlarını http://mufredat.meb.gov.tr/ adresinden duyurdu. Yenilenen Türkçe Öğretim Programının okuma yazma öğretimi ile ilgili kısmına bakıldığında ses gruplarının aşağıdaki şekilde değiştiği görülmektedir.Biz de NIAYS Mobile Soft. olarak "Okuma Yazma Öğreniyorum" uygulamamızda bugünden itibaren gerekli değişiklikleri yapmak için çalışmalara başlayacağız.

"Okuma Yazma Öğreniyorum" Android uygulamamızı indirmek için aşağıdaki resme tıklayınız.
Okuma Yazma Öğreniyorum Android
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI   Bu sayfa, uygulamalarımızın kullanım koşulları ile kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve açıklanması ile ilgili politikalarımız hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirmeyi amaçlar. Uygulamalarımızı kullanmayı seçerek kullanım koşullarımızı, bu “Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası”na göre bilgilerinizin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Topladığımız kişisel bilgiler hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanılır. Bilgilerinizi bu metinde açıklanan durumlar dışında kullanmayacağız veya kimseyle paylaşmayacağız.
   Bu metinde yer alan bilgiler ve şartlar NIAYS mobile soft. tarafından geliştirilen ve yayınlanan tüm uygulamalar için geçerlidir. NIAYS mobile soft. tarafından üretilen “Okuma yazma öğreniyorum”, “Matematik Öğreniyorum 1. Sınıf” ve “Preschool Teacher (Okul Öncesi Öğretmeni)” reklam destekli ve uygulama içi satış özelliğine sahip ücretsiz mobil uygulamalardır.Bunlardan, Preschool Teacher (Okul Öncesi Öğr…

Okuma Yazma Öğreniyorum Android Uygulamamız 2.000.000 İndirmeyi Geçti

Okuma Yazma Öğreniyorum Android uygulamamız bugün itibariyle 2.000.000 indirmeyi geçti. Uygulamamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz.

Sorun ve önerilerinizi niaysmobilesoft@gmail.com adresinden her zaman bize iletebilirsiniz.


"Okuma Yazma Öğreniyorum"un Yeni Sürümü Yayınlandı

Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle Google Play'de en popüler 500 uygulama arasında 53. sırada ve eğitim kategorisinde E-Okul'u izleyerek 2. sırada yer alan uygulamamızın yeni sürümü yayınlandı.
Dikte Oyunu adlı oyunun eklendiği ve bazı tasarım değişikliklerinin yapıldığı Okuma Yazma Öğreniyorum uygulamamızın yeni sürümünü kullanabilirsiniz.

Uygulamamızı Google Play'den ve App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.