Ana içeriğe atla

BİZ DÜZ YAZIYA HAZIRIZ YA SİZ? 


Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı, Twitter hesabından 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılından itibaren düz yazıya geçileceğini açıklamış ve daha sonra yeni sistemin adını da "Dik Temel Harflerle Ses Esaslı Okuma Yazma Öğretimi" şeklinde duyurmuştu.

Biz de NIAYS mobile soft. olarak bu gelişmeden hemen sonra "Okuma yazma öğreniyorum" uygulamasını, dik temel harflerle öğretimi esas alacak şekilde yeniden tasarlamaya başladık. Yoğun çalışmalarımız sonucunda nihayet "Okuma Yazma Öğreniyorum" uygulamasının dik temel yazılı halini beta (test) sürümü olarak yayınladık.

BETA (TEST) PROGRAMINA KATILMAK İÇİN

Dikkat: Beta sürümlerini kararsız olabilir veya bazı hatalar içerebilir. Ancak beta sürümleri ile yeni özellikleri herkesten önce ilk siz denersiniz. Dilediğiniz zaman beta programından ayrılabilir ve normal sürüme geçebilirsiniz.

   Uygulamamızın beta sürümünü kullanmak için Okuma Yazma Öğreniyorum (Beta) bağlantısını kullanabilir veya aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

   Uygulamanın beta (test) sürümüne ulaşmak için mobil cihazınızdan Play Store'a girerek "Okuma Yazma Öğreniyorum" uygulaması sayfasına erişin. Sayfanın en alt kısmına gidin ve "Katılmak İstiyorum" butonuna dokunun. Kısa bir süre içinde beta programına kaydınız yapılır.


   Birkaç dakika sonra tekrar Play Store'dan girerek "Okuma Yazma Öğreniyorum" sayfasına gittiğinizde sayfanın üst kısmındaki "Güncelle" butonuna tıklamanız yeterli.

Uygulama ile ilgili geribildirimlerinizi sadece geliştiricinin görebileceği şekilde Play Store üzerinden veya doğrudan niaysmobilesoft@gmail.com e-posta adresine iletebilirsiniz.

BETA PROGRAMINDAN AYRILMAK İÇİN

   Beta programından ayrılmak için Play Store'a girerek "Okuma Yazma Öğreniyorum" uygulaması sayfasına erişin. Sayfanın en alt kısmına gidin ve "Ayrıl" butonuna dokunun. Birkaç dakika içinde beta programından ayrılma işleminiz tamamlanır. Sonrasında uygulamanın beta sürümünü kaldırın ve
Play Store'dan herkese açık sürümü yeniden yükleyin.

Not: Test programından ayrıldıktan sonra, uygulamanın herkese açık sürümünü indirebilmeniz için birkaç saat geçmesi gerekebilir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI    Bu sayfa, uygulamalarımızın kullanım koşulları ile kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve açıklanması ile ilgili politikalarımız hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirmeyi amaçlar. Uygulamalarımızı kullanmayı seçerek kullanım koşullarımızı, bu “Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası”na göre bilgilerinizin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Topladığımız kişisel bilgiler hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanılır. Bilgilerinizi bu metinde açıklanan durumlar dışında kullanmayacağız veya kimseyle paylaşmayacağız.    Bu metinde yer alan bilgiler ve şartlar NIAYS mobile soft. tarafından geliştirilen ve yayınlanan tüm uygulamalar için geçerlidir. NIAYS mobile soft. tarafından üretilen “Okuma yazma öğreniyorum”, “Matematik Öğreniyorum 1. Sınıf” ve “Preschool Teacher (Okul Öncesi Öğretmeni)” reklam destekli ve uygulama içi satış özelliğine sahip ücretsiz mobil uygulamalardır.   Bunlardan, Preschool Teacher (Ok

Okuma Yazma Öğreniyorum Android Uygulamamız 2.000.000 İndirmeyi Geçti

   Okuma Yazma Öğreniyorum Android uygulamamız bugün itibariyle 2.000.000 indirmeyi geçti. Uygulamamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. Sorun ve önerilerinizi niaysmobilesoft@gmail.com adresinden her zaman bize iletebilirsiniz.

Android Uygulamalarını Akıllı Tahtada / Bilgisayarda Kullanmak

   Son zamanlarda kullanıcılarımızdan "Okuma yazma öğreniyorum" uygulamasının akıllı tahtada veya bilgisayarda kullanılıp kullanılamayacağına ilişkin çokça mail alıyoruz. Kullanıcılarımızın bu sorusuna bir yanıt vermek ve işlerini kolaylaştırabilmek adına bu yazıyı yazma gereği duyduk.    Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki "Okuma Yazma Öğreniyorum", "Matematik Öğreniyorum 1. Sınıf" ve "Okul Öncesi Öğretmeni" adlı uygulamalarımız Android işletim sistemi için tasarlandığından doğrudan bilgisayarlarda çalıştırılamazlar. Çünkü bilgisayarlar günümüzde Android işletim sistemini değil Windows, Linux gibi işletim sistemlerini kullanmaktadırlar; ancak Android uygulamalarını bilgisayarda / akıllı tahtada kullanabilmenin bir yolu var: Bluestacks    Bluestacks adlı program için "Bilgisayarın içindeki tablet" diyebiliriz. Bu programı kurup çalıştırdığınızda bilgisayarınızın ekranında bir tablet görünür. Siz de bu tablete tıpkı gerçek telefon